מבט על מסיבה חיה במועדון לילה

מועדונים בתל אביב

בליינים רבים מגיעים לתל אביב מידי לילה על מנת ליהנות מההיצע המגוון של ברים ומועדונים בתל אביב, הפותחים את שעריהם כל לילה ומעניקים לכל דורש חוויית בילוי ייחודית ומהנה בעיר ללא הפסקה.

בתל אביב פועלים עשרות מועדונים וברים, הנבדלים זה מזה בסגנון המוסיקה ועיצוב המקום, ומאפשרים לבליינים מרחבי הארץ להגיע וליהנות ממוסיקה מגוונת, רחבות ריקודים מעוצבות ותפריט עשיר של משקאות אלכוהוליים ומגוון מנות אוכל. מרבית המועדונים בתל אביב פועלים בשתי מתכונות עיקריות, אלו הפותחים את שעריהם מידי לילה ואלו המפעילים ליינים קבועים ופועלים בעיקר בסופי שבוע, חגים וערבים נבחרים באמצע השבוע.

אזורי בילויים

מקומות הבילוי בתל אביב ממוקמים במספר אזורי בילוי מרוכזים ומאפשרים לבליינים לבחור בין היצע של מועדונים בתל אביב באזור קטן. אזור רוטשילד נחשב למתחם הברים והמועדונים בו מרוכזים עשרות ברים ומועדונים שונים, הנבדלים זה מזה במוסיקה או האווירה הכללית במקום. חלק מהמועדונים פותחים את שעריהם בסופי שבוע בלבד ואחרים פועלים בכל ימי השבוע. ריכוז הברים והמועדונים הגבוה מאפשר למבקרים לבחון את המקומות השונים ולבחור להתמקם במקום שעונה בצורה טובה על האווירה אחריה מחפשים.

חשוב לדעת כי מרבית הברים והמועדונים באזור לא גובים דמי כניסה, למעט באירועים מיוחדים, אך מחירי השתיה במקום גבוהים במיוחד. אזור נוסף הניתן למצוא שלל מועדונים, הפתוחים בסופי שבוע הוא אזור סלמה תל אביב, נמל תל אביב ורחוב אלנבי שבמרכז.

איך מוצאים איפה לבלות?

ניתן להבדיל בין ברים ומועדונים על פי השבוע, לאלו המשרתים בסופי שבוע וחגים בלבד. אם ברצונכם לבלות במועדון באמצע השבוע המבחר מצטמצם באופן משמעותי ומוגבל בעיקר למועדונים ברחוב אלנבי ומספר מצומצם של מקומות בילוי. כיום, ניתן למצוא מידע אודות מועדונים בתל אביב ברשת, שם תוכלו לברר אודות האווירה , התפריט, שעות פתיחה ומידע נוסף. מומלץ להיעזר באינטרנט בטרם הגעה למקום, בשביל להבטיח כי המקום עונה על ציפיותיכם מבחינת סגנון הבילוי והמחירים הנהוגים . כמו כן, מומלץ לברר מראש האם המקום גובה מחיר כניסה ואם כן מה המחיר.  מקומות יכללו משקה ראשון במחיר כרטיס הכניסה ואם בחרתם במועדון שגובה דמי כניסה, מומלץ לברר האם מחיר הכניסה כולל משקה. אם הנכם מחפשים מועדון על מנת לחגוג בו אירוע , או לקחת חלק בחגיגות חג כזה או אחר מומלץ לבחור במועדון מומלץ, שכן בערבים מסוג זה המקומות צפופים במיוחד וראוי לוודא שמדובר במקום עם רישיון שמסוגל לאכלס בבטחה כמות גדולה של בליינים.

הנאה מובטחת?

על אף שסלקציה אסורה מבחינת החוק, חלק גדול של מועדונים בתל אביב מפעיל סלקציה סמויה ומונע מקהל לא רצוי להיכנס. מעבר ללא חוקי, במקרים בליינים תמימים נתקלים בסלקציה המפלה אותם לרעה על בסיס צבע עור, לבוש או פרמטרים נוספים.  על מנת להימנע מאי נעימות בכניסה למקום מומלץ לברר מבעוד מועד האם המקום נוטה לערוך סלקציה, מידע אשר ניתן למצוא בקהילות בליינים באינטרנט וכן לברר האם במקום נהוג "קוד" לבוש מסוים. במידה ואתם נתקלים בסלקציה בכניסה למקום מומלץ שלא להתווכח עם הסלקטור ולהימנע מעימותים.